KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12871496
nr 1287 1496
Helmer MasOlle
(1884-1969), Sverige
Etsning, Kvinnor på klippa. Signerad. Motivet: 21,5x16 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 november 2019
kl 19:37:27
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
6
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
7
Helmer MasOlle
Läs mer om Helmer MasOlle